etykiety na arkuszu A4

  • etykiety samoprzylepne a4

    etykiety samoprzylepne a4

  • Etykiety a4

    Etykiety a4

Producent etykiet MD Labels oferuje Państwu etykiety samoprzylepne A4 . Produkty tego typu są doskonałym zamiennikiem etykiet samoprzylepnych na roli. Samoprzylepna etykieta A4 nadaje się do druku w każdego rodzaju drukarkach laserowych, atramentowych jak i kserokopiarkach. Ponadto znajduje ona zastosowanie w druku etykiet logistycznych , adresowych oraz wielu innych branżach gdzie użycie etykiet na roli jest niemożliwe .

Specjalna technologia użyta do produkcji kleju zastosowanego w naszych produktach powoduje iż jest on całkowicie bezpieczny dla urządzeń drukujących. Zastosowany klej o wysokiej sile klejenia oraz niskiej topliwości jest przeznaczony i dedykowany dla laserowych urządzeń drukujących. Gwarantuje on doskonałą przyczepność w temperaturach – 20 °C do + 80 °C . Aby zachować te parametry etykieta samoprzylepna A4 musi być aplikowana w temperaturze powyżej + 5°C

Na specjalne życzenie klienta etykieta samoprzylepna A4 może zostać wykonana z perforacją, podcięciem , marginesami lub w dowolnej konfiguracji nacięć. Proponujemy również kolorowe etykiety A4 na arkuszu z nadrukiem firmowym lub w dowolnym kolorze z palety PANTONE. Używane przez nas farby drukarskie umożliwiają perfekcyjne nałożenie koloru oraz jego trwałość i idealne odwzorowanie barw. Dzięki temu kolorowa etykieta będzie wyróżniać się wśród konkurencji. Posiadamy kilkanaście wzorów wykrojników, dzięki czemu z pewnością znajdziecie Państwo w naszej ofercie coś dla siebie .

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo potrzebnego rozmiaru etykiet to zapraszamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy – zaproponujemy rozwiązanie przygotowane pod Państwa potrzeby.

Etykiety samoprzylepne A4 produkowane przez MD Labels charakteryzują się :

- najwyższą jakością surowców ,

- najlepszą ceną ,

- bezpiecznym i pewnym użytkowaniem,

- krótkimi terminami realizacji,

- wdrażaniem rozwiązań niedostępnych u konkurencji ,

Script logo