druk cyfrowy

Druk cyfrowy, w przeciwieństwie do tego klasycznego, umożliwia nam wyjście naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych niskim nakładem. Decydując się na druk metodą tradycyjną musisz liczyć się z wysokimi kosztami startowymi oraz materiałów, jak i długim czasem pracy, co sprawia, że wydruk niewielkich serii tym sposobem jest nieopłacalny. Technologie cyfrowe pozwalają na elastyczność i szybką realizację zleceń, dzięki wyeliminowaniu czasochłonnych czynności związanych z naświetlaniem klisz czy kalibrowaniem maszyn. Jeśli szukasz wysokiej jakości druku i nasyconych kolorów, etykiety cyfrowe wykonane w naszej drukarni spełnią Twoje oczekiwania.

Zalety druku cyfrowego

  • Możliwość wydruku niewielkich nakładów w przystępnej cenie,
  • Brak kosztów przygotowalni,
  • Różnorodny kształt etykiet bez konieczności zakupu wykrojnika,
  • Personalizacja prac,
  • Szybki czas realizacji.

Wyżej wymienione cechy charakterystyczne dla druku cyfrowego sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla wielu naszych klientów oczekujących taniej, szybkiej i solidnej realizacji zamówienia.

W naszej drukarni możesz wybierać  spośród różnorodnych typów papieru. Znajdziesz u nas m.in. folie matowe i błyszczące czy folie kanalikowe z laminatami, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd etykiet, ale także, co niezwykle istotne, ich wysoką odporność na ścieralność. Wybierając druk cyfrowy masz możliwość dokonywania zmian, ponieważ wzór pojawia się bezpośrednio na bębnie drukującym, dzięki czemu zyskujesz dużą elastyczność i możliwość personalizacji etykiet.

Realizacja drukiem cyfrowym sprawdzi się w przypadku wydruku różnych małonakładowych produktów, jak np. etykiety do drukarek Zebra, wśród których znajdziesz etykiety termiczne ECO i TOP, etykiety foliowe PE, PP, PVC, metalizowane, odlepne, przeznaczone do głębokiego mrożenia i wiele innych.

Drukarnia MDLabels dba o satysfakcję klienta, dlatego zamówienia etykiet cyfrowych wykonujemy w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu jak najlepszej jakości produkcji. Nasza drukarnia prezentuje indywidualne podejście w stosunku do każdego klienta, a więc w przypadku jakichkolwiek pytań chętnie doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie specjalnie dla Ciebie!

Script logo