O nas

Dzień dobry,

Miło jest nam gościć Państwa na stronie internetowej naszej firmy MD Labels Jasiński Sp.k.

Jesteśmy polskim producentem etykiet samoprzylepnych na roli oraz drukarnią fleksograficzną . Wykorzystujemy swoje umiejętności i doświadczenie proponując naszym Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie znakowania towarów , oklejania opakowań i personalizacji etykiet.

Dla naszych klientów produkujemy etykiety samoprzylepne na roli , na arkuszach A4 jak i również etykiety bez klejowe oraz etykiety kartonowe .

Oferta nasza jako producenta etykiet obejmuje pełną gamę najwyższej jakości materiałów samoprzylepnych z których możemy wykonać potrzebne etykiety . Wszystkie surowce do produkcji etykiet zakupujemy bezpośrednio w fabrykach największych europejskich dostawców materiałów samoprzylepnych . Każda wyprodukowana etykiety jest wykonana z surowców które posiadają wymagane certyfikaty i dokumenty dopuszczające  je do użytku na wymagających rynkach UE.

Jeżeli chodzi o jakość naszych produktów to nie mamy żadnych kompromisów.

Jako producent etykiet wykonujemy:

  • etykiety do wag
  • etykiety do drukarek zebra
  • etykiety na arkuszu
  • etykiety kolorowe
  • etykiety kartonowe
  • etykiety termiczne i termo-transferowe
  • bilety termiczne

Produkcja etykiet odbywa się na nowych urządzeniach i maszynach fleksograficznych , które gwarantują wysoką  i powtarzalną jakość oferowanych etykiet samoprzylepnych . Nasi pracownicy z dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem podchodzą do Państwa potrzeb i oczekiwań . Rozwiązania jakie proponujemy są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów .

Jako producent etykiet staramy się zawsze spełniać najwyższe wymagania jakościowe , podejmujemy się nowych wyzwań , działamy szybko i jesteśmy solidnym parterem biznesowym. Dzięki temu stale poszerzamy grono naszych zadowolonych klientów oraz odbiorców. Nasze etykiety trafiają również do zagranicznych kontrahentów na terenie całej Europy .

Do Państwa dyspozycji jest dział handlowy oraz pomoc techniczna która zawsze rozwieje wątpliwości oraz zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Nasi pracownicy to doświadczona kadra posiadająca wiedzę o produkcji etykiet i znającą tą branżę od podszewki .

Md Labels to producent etykiet samoprzylepnych któremu możesz zaufać i powierzyć realizację swoich zamówień .

Script logo